Strona główna O marce Oferta Portfolio Kontakt

Wyjątkowy charakter wydarzeń okiem marki Wengroove

Wengroove to marka zajmująca się produkcją wydarzeń artystycznych, kulturalnych oraz promocyjnych. Jest to agencja starająca się łączyć różne pokolenia oraz gatunki - co ostatecznie pozwala na stworzenie wyjątkowego charakteru wydarzeń.

Zajęliśmy się opracowaniem identyfikacji wizualnej marki oraz wsparciem procesu kreowania brandingu.

Spójnie wolne i profesjonalne

Podczas kreowania znaku zależało nam na przekazaniu wysokiej jakości oraz profesjonalizmu usług. Chodziło dokładnie o pokazanie, że klient współpracujący z marką może czuć się bezpiecznie podczas tej relacji biznesowej. Ponieważ zostanie ona wykonana na najwyższym poziomie. Drugim ważnym aspektem tego znaku jest ukryty symbol wolności, który to miał być identyfikowany z szeroko pojętym poczuciem swobody osób biorących udział w wydarzeniach organizowanych przez markę Wengroove.

Identyfikacja wizualna marki Wengroove
Wizytówka marki Wengroove
Logo marki Wengroove

Strona internetowa marki

Głównym celem strony internetowej marki Wengroove było promowanie oraz wspomaganie działalności w kontekście organizowanych wydarzeń. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła realizować swoje założenia niezależnie od urządzenia na jakim ją uruchamiamy.

Projekt strony internetowej marki Wengroove

Klient

Wengroove

Czas współpracy

2017 - aktualnie

Zakres działań

Opracowanie identyfikacji wizualnej

Projekt strony internetowej

Bieżąca współpraca z marką

Porozmawiajmy o Twojej marce

Rozmowa stanowi podstawę dobrej współpracy, to od niej zaczynają się największe przedsięwzięcia. Dlatego jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub szukasz wsparcia w kwestiach związanych z projektowaniem skontaktuj się z nami.

Telefon

785-324-219

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko
Firma
Email
Telefon
WWW
Informacje projektowe
Opis projektu