Strona główna O marce Oferta Portfolio Kontakt

Identyfikacja wizualna miasta Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój w 2016 roku ogłosiła konkurs, którego celem było wyłonienie projektu logo mającego stać się częścią oficjalnej identyfikacji miasta. Potrzeba stworzenia znaku wynikała z braku innego elementu reprezentującego miasto poza herbem, którego stosowanie w niektórych przypadkach jest niewskazane, bądź niestosowne.

Nasz zespół postanowił wziąć udział w konkursie i przygotować własną propozycję identyfikacji miasta Krynica-Zdrój.

Nowa stara forma

Zespół starał się opracować niezależny znak, który jednak swoją formą będzie odnosić się do stosowanej wcześniej identyfikacji. Pozwoliłoby to na łatwe powiązanie nowej formy graficznej z wykreowaną wcześniej świadomością marki jaką jest Krynica-Zdrój.

Konstrukcja znaku oraz jego kolorystyka była bezpośrednim nawiązaniem do herbu miasta, z którego dodatkowo został wyselekcjonowany element korony. Stała się ona główną częścią nowego logo miasta, mając przy tym symbolizować wysoką jakość źródeł mineralnych oraz rozwój.

Projekt logo marki Krynica-Zdrój
Księga znaku marki Krynica-Zdrój
Projekt folderu na dokumenty
Pocztówki miasta Krynica-Zdrój
Kubki do kawy marki Krynica-Zdrój

Zespół

Mateusz Antczak

Weronika Bielawska

Data realizacji

2016

Status

Projekt niezrealizowany

Porozmawiajmy o Twojej marce

Rozmowa stanowi podstawę dobrej współpracy, to od niej zaczynają się największe przedsięwzięcia. Dlatego jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub szukasz wsparcia w kwestiach związanych z projektowaniem skontaktuj się z nami.

Telefon

785-324-219

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko
Firma
Email
Telefon
WWW
Informacje projektowe
Opis projektu