Strona główna O marce Oferta Portfolio Kontakt

Identyfikacja wizualna fundacji HiStory

Fundacja HiStory jest organizacją pozarządową, która skupia się na innowacyjnym promowaniu historii lokalnej, kultury oraz postaw obywatelskich. Swoją przygodę fundacja rozpoczęła w lipcu 2017 roku. Jej działania są odpowiedzią na potrzeby lokalnej społeczności, którym nadaje nowoczesny i przyjemny w odbiorze charakter.

Nasz zespół przygotował projekt identyfikacji wizualnej marki.

Człowiek tworzy historię

Celem naszego zespołu było opracowanie prostego wizualnie znaku identyfikującego, jednak o dużym potencjale wizualnym. Dzięki temu realizacja projektu na różnych polach mogła stać się dla odbiorców atrakcyjna - nie tyle wizualnie, co komunikacyjnie.

Znak powstał poprzez połączenie dwóch symboli “dłoni” oraz “twarzy”. Jest to bezpośrednie nawiązanie do nazwy fundacji HiStory (“Powiedz cześć historii”). Wspomniana dłoń jest zwizualizowaniem gestu powitania, a twarz historii (ponieważ to człowiek jest twórcą historii).

Projekt logo marki Krynica-Zdrój
Księga znaku marki Krynica-Zdrój
Projekt folderu na dokumenty
Pocztówki miasta Krynica-Zdrój

Klient

Fundacja HiStory

Czas współpracy

2017 - aktualnie

Zakres działań

Opracowanie identyfikacji wizualnej

Porozmawiajmy o Twojej marce

Rozmowa stanowi podstawę dobrej współpracy, to od niej zaczynają się największe przedsięwzięcia. Dlatego jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub szukasz wsparcia w kwestiach związanych z projektowaniem skontaktuj się z nami.

Telefon

785-324-219

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko
Firma
Email
Telefon
WWW
Informacje projektowe
Opis projektu