Strona główna O marce Oferta Portfolio Kontakt

GoldLeaf marka dla ludzi "innych"

Gold Leaf to marka stworzona z myślą o potrzebie wyróżnienia się w społeczeństwie. Zajmuje się produkcją wyjątkowych i limitowanych serii odzieży inspirowanych światem. Każdy z produktów marki tworzony jest z najwyżej jakości materiałów oraz dostępny jedynie w małej ilości egzemplarzy. Co ostatecznie pozwala konsumentom poczuć się wyjątkowo.

Wyróżnij się z GoldLeaf

Misją organizacji jest odpowiedź na powszechną potrzebę wyróżnienia się z tłumu. Podczas tworzenia marki zależało nam na podkreśleniu wyjątkowości produktów powstających w ramach tego przedsięwzięcia. GoldLeaf to organizacja skierowana do osób, które cenią wysoką jakość oraz wartości estetyczne produktów, które kupują.

Tworzenie indywidualności

Publiczność marki

Publiczność marki stanowią osoby wrażliwe względem innych ludzi oraz otaczającego ich świata. Chcące jednocześnie stanowić wyjątkową część tego społeczeństwa. Są to osoby wrażliwe na detale oraz świadome potrzeb estetycznych. Ceniące sobie jednocześnie świat przeżyć marki oraz wysoką jakość produktów.

Co wyróżnia markę?

Marka nie zwraca uwagi jedynie na produkt, ale również na wszystko inne co stanowi jego otoczenie. Tak jak opakowanie, metka czy listy z podziękowaniem. Wszystko to stanowi spójną całość i tworzy wyjątkowy charakter oraz świat przeżyć marki. Dodatkowo GoldLeaf dołączył do nielicznego grona twórców limitujących sprzedawane produkty - a co za tym idzie, odzież marki stała się bardziej indywidualna i niepowtarzalna.

Logo marki GoldLeaf
Księga znaku marki GoldLeaf
Przykład identyfikacji wizalnej marki
Materiały promocyjne marki GoldLeaf

Klient

GoldLeaf

Czas współpracy

2016

Zakres działań

Branding

Opracowanie identyfikacji wizualnej

Porozmawiajmy o Twojej marce

Rozmowa stanowi podstawę dobrej współpracy, to od niej zaczynają się największe przedsięwzięcia. Dlatego jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub szukasz wsparcia w kwestiach związanych z projektowaniem skontaktuj się z nami.

Telefon

785-324-219

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko
Firma
Email
Telefon
WWW
Informacje projektowe
Opis projektu